Szukaj
  • Monika Kubiak

Startujemy! Dołącz do WEBSKICH!

Aktualizacja: 17 wrz 2018

Niezależnie od tego, jaki zawód wybierze w przyszłości Twoje dziecko, już dziś potrzebuje zdobywać niezbędne umiejętności spoza tradycyjnego programu szkolnego. 

Witajcie w programie edukacji przyszłości WEBSCY.edu.pl


Jesteśmy założycielkami centrum edukacyjnego WEBSCY.edu.pl, które oferuje rozwój niezbędnych kompetencji przyszłości dla Waszych dzieci. Nasz zespół to połączenie pracy ambitnych nauczycieli z pracą i doświadczeniem menedżerów i trenerów biznesu. Z tego połączenia zrodził się wyjątkowy program rozwoju kompetencji miękkich dla dzieci i młodzieży. Program, który wykracza poza tradycyjny program szkolny i wypełnia lukę w ofercie edukacji publicznej.

Umiejętność rozwiązywania problemów, krytyczne myślenie, budowanie partnerskich relacji z innymi oraz twórcze projektowanie to jedne z kluczowych umiejętności, które są potrzebne naszym dzieciom już dziś oraz w niedalekiej przyszłości, po 2030 roku. Czyli wtedy, kiedy wejdą na rynek pracy.

Świat rozwija się niezwykle szybko, a dzieci czeka wiele wyzwań w dorosłym życiu. Potrzebne będą im do tego niezbędne umiejętności takie jak: efektywna komunikacja, budowanie partnerskich relacji, analiza i krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, design thinking, czyli twórcze projektowanie i wiele innych. 

Naszą misją i powołaniem jest praca z dziećmi i uczenie ich miękkich umiejętności, dzięki którym osiągną lepsze wyniki w szkole oraz będą lepiej przygotowane do swojej przyszłej pracy. Pracę z dziećmi opieramy wyłącznie o praktyczne zajęcia oraz partnerskie relacje. WEBSCY.edu.pl to zajęcia pozalekcyjne w małych grupach (maksymalnie 12 dzieci) i indywidualne podejście do każdego dziecka. 

Warsztaty edukacji przyszłości WEBSCY.edu.pl zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na wyzwania, jakie stawia przed dziećmi świat pełen zmian. W centrum uwagi postawiłyśmy te umiejętności, które, według najnowszych badań i opinii ekspertów, będą niezbędne dla pokolenia, które wejdzie na rynek pracy po 2030 roku. To będą Wasze dzieci! Już dziś chcemy pracować z nimi, aby były bardziej świadome, uważne i budowały swoją przyszłość z pewnością siebie. 

Oferujemy atrakcyjną, warsztatową formę zajęć, ciepłe i zimne napoje oraz owoce i zdrowe przekąski. 

Obiecujemy super czas Twojego dziecko na warsztatach WEBSCY.edu.pl


Zgłoszenia i kontakt: info@webscy.edu.pl,


Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy! 


Monika Kubiak i Dorota Kucharska-Mandes Założycielki WEBSCY.edu.pl – Centrum Edukacji Przyszłości

© Monika Kubiak 2018 WEBSCY.edu.pl