Ruszyły nasze konferencje przyszłości.

Aktualizacja: 26 lis 2018

2o listopada 2018 w warszawskim kinie Praha odbyła się pierwsza edycja naszej autorskiej konferencji kompetencji przyszłości. Niemal 300 dzieci szkół podstawowych uczestniczyło w interaktywnych prelekcjach eksperckich.

Na konferencję złożyło się pięć tematów:

1. Czy warto być przedsiębiorczym? - prelekcja Łukasza Leśniaka, założyciela firmy technologicznej Senfino i gospodarza Startberry - miejsca spotkań startupów technologicznych.

2. Jak wyglądać będzie świat firm informatycznych? - prelekcja Agnieszki Piątkowskiej, ekspertki systemów informatycznych z firmy Leadsoft, Grupa APN Promise.

3. Jak rozwijać w sobie kreatywność? - o pracy w reklamie i nowych mediach opowiedział Mateusz Walaszczyk, dyrektor obsługi klienta w agencji reklamowej Cape Morris.

4. Moja pasja - tu mieliśmy prelekcje młodych ekspertów - 13-letniego Antka Zaleskiego, który inspirował do bycia wolontariuszem oraz 12-letniego Kuby Tomczaka, który zdradził swój sposób jak polubić czytanie.

5. Jakie będą zawody przyszłości i na jakie umiejętności warto postawić? - prelekcja Moniki Kubiak, założycielki Webscy.edu.pl, na co dzień ekspertki marketingu i rozwoju biznesu.

Na kolejne konferencje zapraszamy już 11 grudnia 2018 (gimnazja i szkoły średnie) oraz 11 stycznia 2019 (szkoły podstawowe). Więcej informacji.

Zobacz fotorelację z naszej pierwszej konferencji.