POZNAJMY SIĘ!

PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DLA KORZYŚCI DZIECI

• Jesteśmy zespołem złożonym z nauczycieli oraz menedżerów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem pracy w biznesie. Takie połączenie daje wyjątkową ofertę praktycznego podejścia do edukacji przyszłości.
  • Naszą misją jest nauczanie dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz średnich przedsiębiorczości, komunikacji i miękkich umiejętności, niezbędnych w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz w ich przyszłym życiu zawodowym.
  • W naszym programie szczególną uwagę zwracamy też na zawody przyszłości - dzięki doświadczeniu biznesowemu i znajomości współczesnych technologii, dzielimy się tym co ważne w przygotowaniu się do zawodów, które ulegną zmianie lub do tych zupełnie nowych.

Świat rozwija się niezwykle szybko, a dzieci czeka wiele wyzwań w dorosłym życiu. Potrzebne będą im do tego niezbędne umiejętności takie jak: efektywna komunikacja, budowanie partnerskich relacji, analiza i krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, design thinking, czyli twórcze projektowanie i wiele innych.

Naszą misją i powołaniem jest praca z dziećmi i młodzieżą - uczenie ich miękkich umiejętności, dzięki którym osiągną lepsze wyniki w szkole oraz będą lepiej przygotowane do swojej przyszłej pracy. Naszą pracę opieramy wyłącznie o praktyczne zajęcia oraz partnerskie relacje. WEBSCY.edu.pl to zajęcia pozalekcyjne w małych grupach (maksymalnie 12 uczestników) i indywidualne podejście do każdego.

Warsztaty edukacji przyszłości WEBSCY.edu.pl zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na wyzwania, jakie stawia przed dziećmi świat pełen zmian. W centrum uwagi postawiłyśmy te umiejętności, które, według najnowszych badań i opinii ekspertów, będą niezbędne dla pokolenia, które wejdzie na rynek pracy po 2030 roku. To będą Wasze dzieci! Już dziś chcemy pracować z nimi, aby były bardziej świadome, uważne i budowały swoją przyszłość z pewnością siebie.

Oferujemy atrakcyjną, warsztatową formę zajęć, przyjazne miejsca pracy oraz materiały e-learningowe.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy!

MONIKA KUBIAK

Założycielka Webscy.edu.pl

5Z0A5597okok.jpg

Jestem doświadczoną ekspertką w obszarze rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży oraz trenerem biznesu. Moja misją jest uczenie dzieci i młodzież umiejętności niezbędnych w ich przyszłym życiu zawodowym.

Stworzyłam program Webscy, aby uczyć młode pokolenie tych umiejętności, które decydują o satysfakcji z życia zawodowego. Mam 25-letnie doświadczenie pracy w różnych obszarach biznesowych i sytuacjach, żyję w zmieniających się trendach i śledzę wszystko, co nowe w biznesie. Moje doświadczenie zawodowe przenoszę na pracę z dziećmi. Są one różnorodne:

-8 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy jako konsultant biznesowy - pracowałam lub wciąż współpracuję z m.in. Ikea Polska, Lidl Polska, Dentsu Aegis Network, Welearning, Finder S.A., Grupa Scholz & Friends, Xerox Polska, APN Promise S.A., Sport Grupa Sp. z o.o.

- dla firm , z którymi pracują, tworzę i wdrażam strategie rozwoju biznesu, strategie marketingowe i sprzedażowe, realizuje działania z zakresu PR - współpracuje z menedżerami i kadrami zarządzającymi

- mam wieloletnie doświadczenie jako trener relacji biznesowych, zarządzania ludźmi, marketingu i sprzedaży z firmami różnych branż - w sumie zrealizowałam tysiące godzin szkoleniowych

- 10 lat doświadczenia pracy w korporacjach TP S.A. / Orange Polska, PKO BP na stanowisku menedżera marketingu i PR

- 10 lat doświadczenia pracy w międzynarodowych agencjach reklamowych McCann-Erickson i Young&Rubicam na stanowiskach menedżerskich, obsłudze marek takich jak L'Oreal, Coca-Cola, Danone czy Ford

Mam dyplom magistra filologii klasycznej wraz z przygotowaniem pedagogicznym i metodyką nauczania w szkole (Uniwersytet Warszawski) oraz dyplom z Zarządzania i Finansów na SGH. W tej chwili studiuję Psychologię Pozytywną w edukacji i wychowaniu (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej).

W pracy z dziećmi stawiam na partnerskie relacje, dwukierunkową rozmowę i motywowanie.

Zobacz ofertę naszych warsztatów WEBSCY.edu.pl

Nasza misja

Praktyczna i oparta na partnerskich relacjach praca z dziećmi i młodzieżą, nastawiona na uczenie ich miękkich umiejętności, niezbędnych na etapie nauki szkolnej oraz nieodzownych w ich przyszłym życiu zawodowym.

WEBSCY.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu!