POZNAJMY SIĘ!

PRAKTYCZNE PODEJŚCIE DLA KORZYŚCI DZIECI

• Jesteśmy zespołem złożonym z nauczycieli oraz menedżerów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem pracy w biznesie. Takie połączenie daje wyjątkową ofertę praktycznego podejścia do edukacji przyszłości.
  • Naszą misją jest nauczanie dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz średnich przedsiębiorczości, komunikacji i miękkich umiejętności, niezbędnych w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz w ich przyszłym życiu zawodowym.
  • W naszym programie szczególną uwagę zwracamy też na zawody przyszłości - dzięki doświadczeniu biznesowemu i znajomości współczesnych technologii, dzielimy się tym co ważne w przygotowaniu się do zawodów, które ulegną zmianie lub do tych zupełnie nowych.

Świat rozwija się niezwykle szybko, a dzieci czeka wiele wyzwań w dorosłym życiu. Potrzebne będą im do tego niezbędne umiejętności takie jak: efektywna komunikacja, budowanie partnerskich relacji, analiza i krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, design thinking, czyli twórcze projektowanie i wiele innych.

Naszą misją i powołaniem jest praca z dziećmi i młodzieżą - uczenie ich miękkich umiejętności, dzięki którym osiągną lepsze wyniki w szkole oraz będą lepiej przygotowane do swojej przyszłej pracy. Naszą pracę opieramy wyłącznie o praktyczne zajęcia oraz partnerskie relacje. WEBSCY.edu.pl to zajęcia pozalekcyjne w małych grupach (maksymalnie 12 uczestników) i indywidualne podejście do każdego.

Warsztaty edukacji przyszłości WEBSCY.edu.pl zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na wyzwania, jakie stawia przed dziećmi świat pełen zmian. W centrum uwagi postawiłyśmy te umiejętności, które, według najnowszych badań i opinii ekspertów, będą niezbędne dla pokolenia, które wejdzie na rynek pracy po 2030 roku. To będą Wasze dzieci! Już dziś chcemy pracować z nimi, aby były bardziej świadome, uważne i budowały swoją przyszłość z pewnością siebie.

Oferujemy atrakcyjną, warsztatową formę zajęć, przyjazne miejsca pracy oraz materiały e-learningowe.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy!

5Z0A5597okok.jpg

Jestem doświadczoną ekspertką w obszarze rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży oraz trenerem biznesu. Moja misją jest uczenie dzieci i młodzież umiejętności niezbędnych w ich przyszłym życiu zawodowym.

Stworzyłam program Webscy, aby uczyć młode pokolenie tych umiejętności, które decydują o satysfakcji z życia zawodowego. Mam 25-letnie doświadczenie pracy w różnych obszarach biznesowych i sytuacjach, żyję w zmieniających się trendach i śledzę wszystko, co nowe w biznesie. Moje doświadczenie zawodowe przenoszę na pracę z dziećmi. Są one różnorodne:

-7 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy jako konsultant biznesowy - pracowałam lub wciąż współpracuję z m.in. Ikea Polska, Lidl Polska, Dentsu Aegis Network, Welearning, Finder S.A., Grupa Scholz & Friends, Xerox Polska, APN Promise S.A., Sport Grupa Sp. z o.o.

- dla firm , z którymi pracują, tworzę i wdrażam strategie rozwoju biznesu, strategie marketingowe i sprzedażowe, realizuje działania z zakresu PR - współpracuje z menedżerami i kadrami zarządzającymi

- mam wieloletnie doświadczenie jako trener relacji biznesowych, zarządzania ludźmi, marketingu i sprzedaży z firmami różnych branż - w sumie 8 lat pracy i tysiące godzin szkoleniowych

- 10 lat doświadczenia pracy w korporacjach TP S.A. / Orange Polska, PKO BP na stanowisku menedżera marketingu i PR

- 10 lat doświadczenia pracy w międzynarodowych agencjach reklamowych McCann-Erickson i Young&Rubicam na stanowiskach menedżerskich, obsłudze marek takich jak L'Oreal, Coca-Cola, Danone czy Ford

Mam dyplom magistra filologii klasycznej wraz z przygotowaniem pedagogicznym i metodyką nauczania w szkole (Uniwersytet Warszawski) oraz dyplom z Zarządzania i Finansów na SGH. W tej chwili studiuję Psychologię Pozytywną w edukacji i wychowaniu (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej).

W pracy z dziećmi stawiam na partnerskie relacje, dwukierunkową rozmowę i motywowanie.

Założycielka Webscy.edu.pl

MONIKA KUBIAK

EWA-7.jpg

Jestem filologiem, trenerem języka angielskiego, metodykiem i pedagogiem.

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych, od przedszkolaków do dorosłych. Obecnie specjalizuję się w szkoleniach metodycznych dla nauczycieli i lektorów w różnych placówkach i ośrodkach doskonalenia nauczycieli w Polsce.

W pracy lektora i trenera najważniejsze są dla mnie szacunek i umiejętność słuchania drugiego człowieka, niezależnie od tego czy jest to przedszkolak, nastolatek czy dyrektor firmy. Moją mocną stroną jest umiejętność "przemycania" ważnych treści poprzez zabawę. Na moich warsztatach nie ma miejsca na nudę!

Dyrektor programowa - warsztaty w języku angielskim.

Ewa Dalewska

Zobacz ofertę naszych warsztatów WEBSCY.edu.pl

Nasza misja

Praktyczna i oparta na partnerskich relacjach praca z dziećmi i młodzieżą, nastawiona na uczenie ich miękkich umiejętności, niezbędnych na etapie nauki szkolnej oraz nieodzownych w ich przyszłym życiu zawodowym.

WEBSCY.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu!